KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9917069
nr 991 7069
Eva Bagge
(1871-1964), Sverige
Teckningar, 6 st, Eva Bagge (1871-1964), proveniens Hovintendent Gösta Stenman
Eva Bagge, svensk målare född 1871, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:49:47
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr